19.11.2018, data aktualizacji serwisu: 19.11.2018 o godzinie 08:31
Rządowe Centrum Legislacji
Menu przedmiotowe
Rządowe Centrum Legislacji - strona startowa
Serwis odwiedziło:
4 998 483.000 osób

Aplikacja Legislacyjna

Lista osób zakwalifikowanych do odbycia aplikacji legislacyjnej edycja 2018/2019

  1. Mirosława Brzostek-Kleszcz – Ministerstwo Cyfryzacji
  2. Justyna Larwa – Ministerstwo Finansów
  3. Elżbieta Banaszewska-Miałkowska – Ministerstwo Finansów
  4. Zofia Ogińska – Ministerstwo Finansów
  5. Monika Słowik – Ministerstwo Finansów
  6. Karol Kwiatkowski – Ministerstwo Finansów
  7. Natalia Doiczman – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  8. Katarzyna Lenart – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  9. Agnieszka Kotas – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  10. Monika Piętakiewicz – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  11. Paweł Michalski – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  12. Paulina Mielcarek – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  13. Katarzyna Pietyra – Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  14. Hanna Oborska – Ministerstwo Energii
  15. Roksana Piech – Ministerstwo Energii
  16. Mariusz Radziszewski – Ministerstwo Energii
  17. Dorota Warmijak – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  18. Urszula Olszewska – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  19. Mariusz Bobko – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  20. Remigiusz Jendrych – Ministerstwo Sprawiedliwości
  21. Dominik Tomczak – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  22. Aneta Kowalewicz – Ministerstwo Obrony Narodowej
  23. Anna Kasińska – Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  24. Arkadiusz Kostusiak – Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  25. Iwona Bańkowska – Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
  26. Katarzyna Różycka – Ministerstwo Zdrowia
  27. Tomasz Lisiewski – Ministerstwo Zdrowia
  28. Marzena Bobrowicz – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  29. Agnieszka Muzyka – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  30. Zuzanna Bodzon – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  31. Katarzyna Dumała – Ministerstwo Środowiska
  32. Małgorzata Kmita-Jankowska – Ministerstwo Infrastruktury
  33. Agnieszka Wiza – Ministerstwo Infrastruktury
  34. Justyna Strużewska-Smirnow – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  35. Piotr Michej – Centrum Edukacji Artystycznej
  36. Aleksander Kowalik – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  37. Jarosław Wikieł – Kancelaria Prezydenta RP
  38. Anna Tyśkiewicz-Mazur – Kancelaria Prezydenta RP
  39. Radosław Januszewski – Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
  40. Mateusz Grabiński – Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  41. Ewa Pudło-Gryczka – Komenda Główna Policji
  42. Urszula Wilińska – Komenda Główna Straży Granicznej
  43. Agnieszka Malinowska – Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi
  44. Małgorzata Iwanowska – Urząd Lotnictwa Cywilnego
  45. Wiktoria Osdoba – Uniwersytet Warszawski
  46. Piotr Jaworowski – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
  47. Radosław Olszewski – Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie
  48. Tobiasz Bocheński – Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
  49. Michał Jankowski – Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
  50. Alicja Michalak – Narodowy Fundusz Zdrowia
  51. Iwona Kafka – Rządowe Centrum Legislacji
  52. Martyna Walas – Rządowe Centrum Legislacji
Data publikacji 27.06.2018

Rejestr zmian
Autor :

Osoba publikująca: Artur Orłowski
Biuro Administracyjne

Statystyka strony: 4027 wizyt
rejestr zmian
Polityka prywatności
ponowne wykorzystywanie
BIP – strona główna
WAI
POCKET PC
©1999-2018 Rządowe Centrum Legislacji. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL