Rządowe Centrum Legislacji

Lista osób zakwalifikowanych na Aplikację Legislacyjną - edycja 2016/17

Lista osób zakwalifikowanych na Aplikację Legislacyjną - edycja 2016/17

Lp.

Imię i nazwisko

Instytucja

1

Beata Brzywczy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

2

Katarzyna Czaj-Trzcińska

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

3

Marek Dziadosz

Ministerstwo Sprawiedliwości

4

Aneta Frań-Adamek

Kancelaria Prezydenta RP

5

Małgorzata Gołaszewska-Horosz

Centralne Biuro Śledcze Policji

6

Aleksandra Jach

Rządowe Centrum Legislacji

7

Dorota Jaworska

Urząd Lotnictwa Cywilnego

8

Marta Kałużyńska

Ministerstwo Sprawiedliwości

9

Beata Karbowik

Ministerstwo Finansów

10

Bartosz Karcz

Urząd Miasta Świętochłowice

11

Anna Karczewska

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i  Administracji

12

Piotr Klimowski

Agencja Rezerw Materiałowych

13

Michał Kobyliński

Ministerstwo Środowiska

14

Ewa Kociubowska

Narodowy Fundusz Zdrowia

15

Jarosław Koza

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

16

Robert Lewandowski

Ministerstwo Cyfryzacji

17

Anna Łubińska-Bujak

Rządowe Centrum Legislacji

18

Kinga Maciejewska

Urząd do Spraw Cudzoziemców

19

Jacek Mahorowski

Ministerstwo Sprawiedliwości

20

Paweł Materkowski

Ministerstwo Finansów

21

Katarzyna Michalak

Ministerstwo Sprawiedliwości

22

Michał Misiura

Ministerstwo Zdrowia

23

Gilbert Mościcki

Narodowy Fundusz Zdrowia

24

Monika Mytnik-Talpa

Starostwo Powiatowe w Płocku

25

Małgorzata Nawrocka

Ministerstwo Sprawiedliwości

26

Iwona Nocuń

Rządowe Centrum Legislacji

27

Michał Orczyk

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

28

Grażyna Paczuska

Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

29

Paulina Palka

Kancelaria Prezydenta RP

30

Aneta Pawłowska

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

31

Monika Pietrzykowska

Rządowe Centrum Legislacji

32

Agnieszka Płoska

Ministerstwo Sprawiedliwości

33

Daniel Rewers

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

34

Wojciech Rybacki

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

35

Radosław Sienkiewicz

Ministerstwo Sprawiedliwości

36

Renata Smardz

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

37

Paulina Sosin-Ziarkiewicz

Główny Inspektorat Farmaceutyczny

38

Sylwia Stolaś-Markiewicz

Ministerstwo Rozwoju

39

Sebastian Strawa

Ministerstwo Finansów

40

Bożena Szczytowska

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

41

Anna Szydłowska

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

42

Aleksandra Szymczyk

Główny Inspektorat Transportu Drogowego

43

Bartłomiej Świercz

Centralne Buro Antykorupcyjne

44

Grzegorz Taborski

Ministerstwo Finansów

45

Sylwia Ulecka

Główny Inspektorat Farmaceutyczny

46

Jagoda Wiecheć

Rządowe Centrum Legislacji

47

Adam Wiśniewski

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

48

Magdalena Wścieklicka

Ministerstwo Finansów

49

Olga Zabolewicz

Ministerstwo Cyfryzacji

50

Klaudia Zawiślak

Kancelaria Senatu

51

Katarzyna Zaworska-Furgała

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

52

Aleksandra Zdunek-Drabot

Rządowe Centrum Legislacji

53

Aleksandra Ziuzia

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

 

Metadane

Data publikacji : 11.02.2019
Data modyfikacji : 18.01.2019
Podmiot udostępniający informację:
Rządowe Centrum Legislacji
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Artur Orłowski
Osoba udostępniająca informację:
Artur Orłowski Biuro Administracyjne
Osoba modyfikująca informację:
Artur Orłowski

Opcje strony

do góry