Rządowe Centrum Legislacji

Lista osób zakwalifikowanych do odbycia aplikacji legislacyjnej edycja 2019/2020

  1. Dominik Wasilewski – Ministerstwo Środowiska
  2. Michał Rzodkiewicz – Ministerstwo Środowiska
  3. Michał Nowak – Ministerstwo Środowiska
  4. Małgorzata Durka – Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
  5. Nina Szczęch – Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
  6. Marcin Barwiński – Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
  7. Kamila Komsta – Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  8. Ewa Lambrecht – Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  9. Anna Prekurat – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  10. Ewa Kidyba-Kopycka – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  11. Lidia Leśniewska-Różycka – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  12. Joanna Bielińska-Jóźwiuk – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  13. Maria Wójtowicz – Ministerstwo Finansów
  14. Mateusz Groszyk – Ministerstwo Infrastruktury
  15. Aneta Grajewska-Piech – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  16. Leszek Wójcik – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  17. Sebastian Magdoń – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  18. Barbara Gubernat – Ministerstwo Cyfryzacji
  19. Tomasz Dobrowolski – Ministerstwo Cyfryzacji
  20. Jakub Dysarz – Ministerstwo Cyfryzacji
  21. Adam Krzyna – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  22. Adam Piotrowski – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  23. Agnieszka Słupska – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  24. Katarzyna Szpot-Prusak – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  25. Piotr Gałązka – Ministerstwo Sportu i Turystyki
  26. Krystyna Machulak – Ministerstwo Zdrowia
  27. Magdalena Osińska – Ministerstwo Zdrowia
  28. Bożena Rewa – Ministerstwo Sprawiedliwości
  29. Tomasz Banaszkiewicz – Ministerstwo Sprawiedliwości
  30. Kamila Sontowska – Ministerstwo Sprawiedliwości
  31. Justyna Fronczak – Ministerstwo Sprawiedliwości
  32. Dagmara Nejbert-Stępniak – Ministerstwo Sprawiedliwości
  33. Mariola Lasia – Ministerstwo Obrony Narodowej
  34. Łukasz Nosarzewski – Kancelaria Prezydenta RP
  35. Małgorzata Korman – Kancelaria Prezydenta RP
  36. Adam Oleksy – Kancelaria Senatu
  37. Monika Ruszczyk – Kancelaria Senatu
  38. Ewelina Roguska – Kancelaria Sejmu
  39. Paweł Goliszek – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  40. Olga Kosiorek – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  41. Grzegorz Pniewski – Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
  42. Jacek Kozłowski – Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
  43. Grzegorz Frelak – Główny Urząd Statystyczny
  44. Mariusz Pierściński – Służba Ochrony Państwa
  45. Aneta Mierzwińska – Służba Kontrwywiadu Wojskowego
  46. Magdalena Krakowiak-Wąsik – Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
  47. Aleksandra Kropielnicka – Rządowe Centrum Legislacji
  48. Marta Szmurło – Rządowe Centrum Legislacji
  49. Gerard Głogowski – Rządowe Centrum Legislacji
  50. Magdalena Siwińska – Agencja Bezpieczeństw Wewnętrznego

Metadane

Data publikacji : 28.06.2019
Data modyfikacji : 28.06.2019
Podmiot udostępniający informację:
Rządowe Centrum Legislacji
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Artur Orłowski Biuro Administracyjne
Osoba modyfikująca informację:
Artur Orłowski

Opcje strony

do góry